Nomadream 1000 - houseboat

Bliżej natury

Nomadream 1100 to idealna łódź mieszkalna dla entuzjastów spędzania wolnego czasu na wodzie oraz dla tych, którzy cenią sobie wygodę, funkcjonalność i nowoczesny design. Łatwy w manewrowaniu, wygodny i bezpieczny houseboat jest idealnym wyborem dla rodzin, które chcą żyć blisko natury. Dodatkowy silnik zaburtowy sprawia, że jednostka jest mobilna i pozostanie stabilna nawet na rzekach o silnym nurcie. Jeśli ważna jest dla Ciebie ekologia, co powiesz na zainstalowanie kilku paneli słonecznych na dachu?

Nomadream 1000 - houseboat

Zaprojektowany dla nowoczesnej rodziny

Na pokładzie Nomadream 1100 mogą wygodnie zamieszkać 4 osoby, mając do dyspozycji trzy niezależne pokoje: duży salon z aneksem kuchennym, łazienkę z prysznicem i sypialnię z podwójnym łóżkiem. Tarasy dziobowe, rufowe i górne zapewniają mnóstwo miejsca na meble i oferują dodatkowe schowki.
Nomadream 1000 - houseboat
Dane technicze:
Total length: 11 m
Total width: 4,2 – 4,4 m
Hull draft: 0,4 m
AWL height: 3,9 m
Overall height: 3,7 m
Overall height with flybridge: 4,4 m
Light displacement: 9 t
Hp maximum inboard: 70 hp
Hp maximum outboard: 90 hp
Fuel tanks: 1 x 100 l
Water tanks: 1 x 320 l
Black water tanks: 1 x 320 l
Living area: 22 m2
Flybridge area: 22 m2
Terrace area: 12 m2
Number of passengers: 8
Category: D

   

Plan (day)

   

Plan (night) Nomadream 1000 - houseboat

 

Bezpieczny, trwały i piękny

Cała konstrukcja łodzi mieszkalnej wykonana jest z najwyższej jakości materiałów morskich, dzięki czemu z łatwością wytrzymuje trudne warunki pogodowe. Szeroka gama wyposażenia opcjonalnego (obejmująca m.in. klimatyzację, ogrzewanie, drewnianą elewację, dekoracyjne wykończenia, prysznic na pokładzie, kotwicę i wiele innych) zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Wszystko to sprawia, że ​​wygląd i funkcjonalność housebota są bezkonkurencyjne.

Nomadream 1000 - houseboat